1.17.3 Nieuwelingen – Gesloten omloop 40 km – 500 EUR.
Voorinschrijvingen: Filip Beerland, Stadenstraat 100, 8800 Roeselare (0494537029) (filip@roeselarekoerst.be). – I: Zaal Gudrun, Chicoreistraat 31, 8800 Roeselare – U: 12:00/13:15/13:30 – K: Mska Roeselare – Campus Hugo Verrieststraat, Hugo Verrieststraat 68, 8800 Roeselare – Contact: Bjorn Leenknegt, Honzebroekstraat 131, 8800 Roeselare (Tel.: 0496264806) (Fax: 051262369) (bleenknegt@roeselare.be) – Med. Controle:: Bond Moyson, Teerlingstraat, 8800 Roeselare – Website: www.natourroeselare.be

Afwachtingswedstrijd Natour Nieuwelingen
# deelnemers: 41 – # opgevers: 1 – Afstand: 40.0 km – Tijd: 1:02´10″ – Gem. snelheid: 38.23 km/h
TIJD +

1
WUYTS Sooi
BEL19990210 1H02´10″

KSV DEERLIJK-GAVERZICHT NIEUW

2
MILBOU Steff
BEL19990830 z.t.

VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NIEUW

3
PLYSIER Thibault
BEL19991102 1H02´26″ +0´16″

APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT NIEUW

4
VANSTEELANDT Thomas
BEL19990414 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE NIEUW

5
VERCRUYSSE Bryan
BEL19990630 z.t. z.t.

ZANNATA – LOTTO CT MENEN VZW NIEUW

6
VANOVERBERGHE Jens
BEL19990922 1H02´40″ +0´30″

PATRICK DEVELOPMENT TEAM NIEUW

7
DE NEVE Joerik
BEL19990830 z.t. z.t.

APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT NIEUW

8
VANNESTE Wout
BEL19990305 z.t. z.t.

APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT NIEUW

9
VANDENDRIESSCHE Stef
BEL19991123 z.t. z.t.

VZW TIELTSE RENNERSCLUB NIEUW

10
DESAL Cériel
BEL19991020 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE NIEUW

11
DE BROEDER Maxwell
BEL19990506 z.t. z.t.

ISOREX CYCLING TEAM NIEUW

12
CAPPAN Lennert
BEL20000825 z.t. z.t.

PATRICK DEVELOPMENT TEAM NIEUW

13
ANDERSON Ian
USA20000321 z.t. z.t.

BICYCLE HEAVEN NIEUW

14
MARTENS Gilles
BEL20001225 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE NIEUW

15
LOMBAERT Guillaume
BEL20001116 z.t. z.t.

CT SPIDER KING IEPER NIEUW

16
STOCKX Aaron
BEL20000822 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE NIEUW

17
DEBOUVER Ruben
BEL20000419 z.t. z.t.

CT SPIDER KING IEPER NIEUW

18
TREMERIE Jensy
BEL19990225 z.t. z.t.

WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE NIEUW

19
DOOM Jordi
BEL19990722 z.t. z.t.

ZANNATA – LOTTO CT MENEN VZW NIEUW

20
VAN ROY Yannick
BEL20000114 z.t. z.t.

ZANNATA – LOTTO CT MENEN VZW NIEUW

21
LOGIE Aaron
BEL19990406 z.t. z.t.

CT SPIDER KING IEPER NIEUW

22
VANDENBULCKE Aaron
BEL20000901 1H02´48″ +0´38″

KSV DEERLIJK-GAVERZICHT NIEUW

23
DECRAENE Raoul
BEL19990613 z.t. z.t.

VZW TIELTSE RENNERSCLUB NIEUW

24
GAUSSIN Anthony
BEL19990915 1H02´50″ +0´40″

YOUNG CYCLING TEAM VZW NIEUW

25
HAUBRUGE Justin
BEL19990702 z.t. z.t.

SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE – MARCHOVELETTE NIEUW

26
HANNE Milan
BEL20000713 1H03´02″ +0´52″

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE NIEUW

27
BLIECK Yarno
BEL19990908 z.t. z.t.

ZANNATA – LOTTO CT MENEN VZW NIEUW

28
DESTATSBADER Thibo
BEL20000321 z.t. z.t.

VZW TIELTSE RENNERSCLUB NIEUW

29
DEFOUR Wannes
BEL19990128 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE NIEUW

30
PAUWELS Arthur
BEL19990430 z.t. z.t.

C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE NIEUW

31
VANDECASTEELE Nigel
BEL19990426 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE NIEUW

32
STAESSEN Sybrent
BEL19990312 z.t. z.t.

K.V.C. DEINZE VZW NIEUW

33
VERSTRAETE Ewout
BEL20000318 z.t. z.t.

KSV DEERLIJK-GAVERZICHT NIEUW

34
HOUSSIN Bavo
BEL20000303 z.t. z.t.

WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE NIEUW

35
ROSSEEUW Birger
BEL20001202 z.t. z.t.

CT SPIDER KING IEPER NIEUW

36
TEUNIS Seppe
BEL19990707 z.t. z.t.

KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE NIEUW

37
VERSTRAETE Lore
BEL19980518 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE DJ

38
STROOBANDT Sam
BEL20000924 z.t. z.t.

K.V.C. DEINZE VZW NIEUW

39
VAN NIEUWENHUYSE Branko
BEL19990922 z.t. z.t.

ISOREX CYCLING TEAM NIEUW

40
NEETENS Dylan
BEL19990925 z.t. z.t.

ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW NIEUW

DNF
SHEFFIELD Kenzo
BEL19990215

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE NIEUW

Geef een reactie