1.17.3 Nieuwelingen – Gesloten omloop 40 km – 500 EUR – Bijkomende prijzen: 100 EUR. Voorinschrijvingen: Filip Beerland, Stadenstraat 100, 8800 Roeselare (0494537029) (filip@roeselarekoerst.be). – I: Zaal Gudrun, Chicoreistraat 31, 8800 Roeselare (0494537029). – U: 13:45/14:45/15:00 – K: Mska Roeselare – Campus Hugo Verriesstraat, Hugo Verrieststraat 68, 8800 Roeselare – Contact: Bjorn Leenknegt, Honzebroekstraat 131, 8800 Roeselare (Tel.: 0496264806) (bjorn.leenknegt@roeselare.be) – Extra info: 20 x 2 km / Premies: 8×12,5€ / Wenst u meer info omtrent de wedstrijd: Filip Beerland, Stadenstraat 100, Roeselare, Tel.: 051248908, GSM: 0494537029, E-mail: filip@roeselarekoerst.be – Med. Controle:: Bond Moyson, Zuidstraat 3, 8800 Roeselare (0496264806). – Website: www.natourroeselare.be

8E Dovy- Natourcriterium
# deelnemers: 47 – # opgevers: 2 – Afstand: 40.0 km – Tijd: 1:00´15″ – Gem. snelheid: 39.03 km/h
TIJD +
1
LAMPERTI Luciano
USA20021231 1H00´15″

TEAM SWIFT U17M

2
VERBEECK Calvin
BEL20010419 z.t.

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

3
VANDAELE Laurens
BEL20010314 z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE U17M

4
VANDENBORRE Mathias
BEL20010103 z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE U17M

5
DEJAEGHER Jasper
BEL20010123 z.t.

VZW JONG WIELERTALENT U17M

6
BUIJSSE Lukas
BEL20010917 z.t.

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

7
DECAESTECKER Korneel
BEL20011212 z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE U17M

8
VERMEULEN Robban
BEL20010805 z.t.

VZW JONG WIELERTALENT U17M

9
FULTON Casey John
USA20010228 z.t.

FATFROJS

10
STALPAERT Lawrence
BEL20020122 z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE U17M

11
HEATH David
USA20010322 z.t.

FRAZIER RIDING U17M

12
VAN KEMPEN Jules
USA20020727 z.t.

TRI-CYCLISTS BRC U17M

13
BOURGOYNE Lucas
USA20010407 z.t.

USA NATIONAL TEAM U17M

14
MCLAIN Logan
USA20020208 z.t.

TEAM LAS´PORT U17M

15
RITZOW Max
USA20010511 z.t.

UNATTACHED U17M

16
REUNIS Rowdy
NED20021208 z.t.

VAN MOER GROUP CYCLING TEAM U17M

17
RICCITELLO Matthew
USA20020305 z.t.

UNATTACHED U17M

18
DEMARES Achille
BEL20020225 z.t.

WIELERCLUB “ONDER ONS – PARIKE” VZW U17M

19
CORNETTE Steve
BEL20020104 z.t.

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

20
VAN RYCKEGHEM Lars
BEL20020918 z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE U17M

21
CLAUS Benoît
BEL20021205 1H01´20″ +1´05″

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE U17M

22
DE MAERE Alessio
BEL20020423 z.t. z.t.

KVC NOORDZEEMEEUW U17M

23
DECLERCK Eli
BEL20010605 z.t. z.t.

KVC NOORDZEEMEEUW U17M

24
MAEYAERT Baptiste
BEL20010222 z.t. z.t.

KVC NOORDZEEMEEUW U17M

25
FEDERICO Nicolas
USA20010910 z.t. z.t.

FRAZIER CYCLING U17M

26
DELEENHEER Toon
BEL20010801 z.t. z.t.

KTC-CYCLING TEAM U17M

27
MONTREUX Axel
FRA20011019 z.t. z.t.

ROYAL VELO SPORT PERUWELZ BURY

28
DEKIEN Sander
BEL20010202 z.t. z.t.

TEAM MAHIEU – KONA – VANDERMEEREN U17M

29
GALLE Marlo
BEL20020102 z.t. z.t.

WIELERCLUB “ONDER ONS – PARIKE” VZW U17M

30
DEBRUYNE Lennert
BEL20020529 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE U17M

31
BENOIT Jonas
BEL20020124 z.t. z.t.

TIELTSE RENNERSCLUB U17M

32
MAES Simon
BEL20011103 1H02´35″ +2´20″

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE U17M

33
MATTHEWS Robert
AUS20021022 1H03´35″ +3´20″

SIDNEY UNI VELO CLUB U17M

34
SHIPP Elijah
USA20021002 z.t. z.t.

ROGUE VELO RACING NIEUWELINGEN

35
DE NEVE Arthur
BEL20020318 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE U17M

36
RASSCHAERT Lander
BEL20020106 z.t. z.t.

VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17M

37
VANDICKE Seppe
BEL20020207 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE U17M

38
VANDEVYVERE Iben
BEL20021228 z.t. z.t.

ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM U17M

39
VANCOILLIE Remi
BEL20010105 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE U17M

40
DESMET Phoenix
BEL20020131 z.t. z.t.

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U17M

41
VANDERVELDE Mats
BEL20020226 z.t. z.t.

JONGE RAKKERS VOLLEZELE U17M

42
HOORELBEKE Ynse
BEL20020419 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE U17M

43
CROP Maarten
BEL20020608 z.t. z.t.

ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM U17M

44
VANDAELE Eline
BEL20021130 z.t. z.t.

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE U17V

45
CATTEEUW Xander
BEL20020805 z.t. z.t.

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW U17M

DNF
BARBRY Giel
BEL20010104

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT U17M

DNF
MICHIEL Nuytten
BEL20010719

CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE U17M