Dovy-Natourcriterium Roeselare: dinsdag 30 juli 2019

Resultaat 2019

Dovy natour-criterium elite
deelnemers: 32 / Opgevers: 0 / Tijd: 2:26:0 / afstand: 100km

1. BERNAL GOMEZ Egan Arley
TEAM SKY
COL19970113
U23
2H26´00″

2. DE GENDT Thomas
LOTTO – SOUDAL
BEL19861106
EL.PTT
2H26´05″
+0´05″

3. TEUNS Dylan
BAHRAIN – MERIDA
BEL19920301
EL.PTT
2H26´05″
+0´05″

4. DE PLUS Laurens
TEAM JUMBO-VISMA
BEL19950904
EL.PTT
2H26´37″
+0´37″

5. LAMPAERT Yves
DECEUNINCK – QUICKSTEP
BEL19910410
EL.PTT
2H26´37″
+0´37″

6. DEBUSSCHERE Jens
TEAM KATUSHA ALPECIN
BEL19890828
EL.PTT
2H27´12″
+1´12″

7. CASTROVIEJO Jonathan
TEAM SKY
ESP19870427
ELITE
2H27´12″
+1´12″

8. MEURISSE Xandro
WANTY-GROUPE GOBERT
BEL19920131
EL.CP
2H27´12″
+1´12″

9. DE GENDT Aime
WANTY-GROUPE GOBERT
BEL19940617
EL.CP
2H27´12″
+1´12″

10. NOPPE Christophe
SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19941129
EL.CP
2H27´33″
+1´33″

11. WARLOP Jordi
SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19960604
EL.CP
2H27´33″
+1´33″

12. DE VREESE Laurens
ASTANA CYCLING TEAM
BEL19880929
EL.PTT
2H27´33″
+1´33″

13. BOUCHER David
TARTELETTO – ISOREX
BEL19800317
EL.CMC
2H27´33″
+1´33″

14. VERWILST Aaron
SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19970502
U23.CP
2H27´33″
+1´33″

15. LIVYNS Arjen
ROOMPOT-CHARLES CYCLING TEAM
BEL19940901
EL.CP
2H27´33″
+1´33″

16. BLOUWE Louis
EFC-L&R-VULSTEKE
BEL19991119
U23
2H27´33″
+1´33″

17. CASTRIQUE Jonas
ASBL LES AMIS DU VÉLO CLUB DE DOTTIGNIES
BEL19970113
U23.C
2H27´33″
+1´33″

18. BOUVRY Dieter
CIBEL
BEL19920731
EL.CMC
2H27´33″
+1´33″

19. VAN HECKE Preben
SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19820709
EL.CP
2H27´33″
+1´33″

20. DEVOOGDT Tiebo
DOVY KEUKENS – FCC
BEL19990131
U23
2H27´33″
+1´33″

21. MAES Alexander
CIBEL
BEL19930620
EL.CMC
2H27´33″
+1´33″

22. DECLERCQ Tim
DECEUNINCK – QUICKSTEP
BEL19890321
EL.PTT
2H27´33″
+1´33″

23. DEVELTERE Pieter
INDIVIDUEEL
BEL19930609
ELITE
2H27´33″
+1´33″

24. GELDHOF Wannes
DOVY KEUKENS – FCC
BEL20001228
U23
2H27´33″
+1´33″

25. HANNE Milan
TOPS ANTIEK – GLASCENTRA HCT
BEL20000713
U23
2H27´33″
+1´33″

26. DE MAREZ Ruben
DOVY KEUKENS – FCC
BEL19911227
ELITE
2H27´33″
+1´33″

27. DEWEER Jochen
DOVY KEUKENS – FCC
BEL19910220
ELITE
2H27´33″
+1´33″

28. BRUYNEEL Tristan
DOVY KEUKENS – FCC
BEL20000804
U23
2H27´33″
+1´33″

29. CAPPAN Lennert
NANO DEVELOPMENT TEAM
BEL20000825
U23
2H27´33″
+1´33″

30. WALLAYS Jelle
LOTTO – SOUDAL
BEL19890511
EL.PTT
2H27´33″
+1´33″

31. LAPIERE Ward
BODY & BIKE – BMB BOEKHOUDING
BEL19851225
ELITE
2H27´33″
+1´33″

32. PAUWELS Nills
WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
BEL19931215
ELITE
2H27´33″
+1´33″