Dovy-Natourcriterium Roeselare: dinsdag 30 juli 2019

Resultaat Nieuwelingen 2019

Dovy na-toucriterium nieuwelingen
deelnemers: 47 / Opgevers: 1 / Tijd: 1:00:30 / afstand: 40km

 
1. WANDELS Thieben
ZANNATA-GALLOO TEAM
BEL20031227
U17M
1H00´30″

2. DENYS William
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20030117
U17M
1H00´30″

3. KUYPERS Milan
WAC TEAM
BEL20030324
U17M
1H00´56″
+0´26″

4. DEWULF Wannes
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20030902
U17M
1H00´56″
+0´26″

5. VAN DEN BROECK Andreas
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL20030314
U17M
1H01´02″
+0´32″

6. DEKIEN Jasper
WIELERTEAM IEPER
BEL20040204
U17M
1H01´02″
+0´32″

7. TORNEY Artuur
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20030901
U17M
1H01´02″
+0´32″

8. STERCK Joppe
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20031204
U17M
1H01´02″
+0´32″

9. KINT Sander
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20030117
U17M
1H01´02″
+0´32″

10. LUYSSEN Joran
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20040304
U17M
1H01´02″
+0´32″

11. BEUCKELAERE Lennert
ZANNATA-GALLOO TEAM
BEL20030327
U17M
1H01´02″
+0´32″

12. DE COSTER Jani
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040708
U17M
1H01´02″
+0´32″

13. SOENENS Leyton
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040707
U17M
1H01´02″
+0´32″

14. DECEUNINCK Andreas
GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL20030526
U17M
1H01´02″
+0´32″

15. VINCKIER Maxime
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20031113
U17M
1H01´02″
+0´32″

16. BEIRLAEN Jakov
WIELERCLUB “ONDER ONS – PARIKE” VZW
BEL20030809
U17M
1H01´02″
+0´32″

17. RIGOLE Xander
GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL20031022
U17M
1H01´32″
+1´02″

18. HOORNE Robin
ACROG-PAUWELS SAUZEN – BALEN BC
BEL20030802
U17M
1H01´35″
+1´05″

19. SZKANDERA Thomas
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20031223
U17M
1H01´35″
+1´05″

20. DELANNOY Pieter
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20030205
U17M
1H01´48″
+1´18″

21. VANSTEENKISTE Wout
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040703
U17M
1H02´15″
+1´45″

22. NUYTTENS Thibaud
GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL20040209
U17M
1H03´00″
+2´30″

23. DEKEERLE Mathieu
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20030505
U17M
1H03´35″
+3´05″

24. TANGHE Milan
KVC NOORDZEEMEEUW
BEL20030614
U17M
1H03´35″
+3´05″

25. DUCHI Natan
GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL20040128
U17M
1H03´35″
+3´05″

26. DEPREZ Jorit
TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
BEL20031013
U17M
1H03´35″
+3´05″

27. LENAERS Milan
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040519
U17M
1H03´35″
+3´05″

28. SCHEIRLYNCK Oscar
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20040713
U17M
1H03´35″
+3´05″

29. VERMEULEN Rhune
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20030527
U17M
1H03´35″
+3´05″

30. BAERT Mathis
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20040116
U17M
1H03´35″
+3´05″

31. LEENKNEGT Yaurick
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20041101
U17M
1H03´35″
+3´05″

32. VAN COPPERNOLLE Yoni
ISOREX CYCLING TEAM
BEL20030313
U17M
1H03´35″
+3´05″

33. GOOSSENS Nicholas
ZANNATA-GALLOO TEAM
BEL20040712
U17M
1H03´50″
+3´20″

34. VLEIRICK Warre
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20030912
U17M
1H03´50″
+3´20″

35. GOOSSENS Kyan
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20041003
U17M
1H03´50″
+3´20″

36. DEKONINCK Tim
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20040729
U17M
1H03´50″
+3´20″

37. POLLIN Luca
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040927
U17M
1H03´50″
+3´20″

38. LIEKENS Bart
SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG
BEL20030806
U17M
1H03´50″
+3´20″`

39. MANSSENS Tibe
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040119
U17M
1H03´50″
+3´20″

40. ROOSE Jens
WIELERTEAM IEPER
BEL20030311
U17M
1H03´50″
+3´20″

41. ARDEEL Lennert
GAVERZICHT-BE-OKAY
BEL20040604
U17M
1H03´50″
+3´20″

42. VAN DER VREKEN Lucas
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20040224
U17M
1H03´50″
+3´20″

43. VAN HEMELRYCK Mats
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL20040507
U17M
1H03´50″
+3´20″

44. DENORME Jasper
CYCLING TEAM LUC WALLAYS – JONGE RENNERS ROESELARE
BEL20040302
U17M
1H03´50″
+3´20″

45. DE VILLE Arthur
KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE
BEL20040803
U17M
1H03´50″
+3´20″

46. MAENHOUT Jasper
KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE
BEL20040824
U17M
1H03´50″
+3´20″

DNF
AELVOET Senne
DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM
BEL20041130
U17M