Wedstrijduitslag
26/07/2016 ROESELARE (W)

Elites m.c./z.c./U23 – Criterium 100 km. Voorinschrijvingen: Bjorn Gevaert, Gitsestraat 388 – Bus 1, 8800 Roeselare (0473868700) (bjorn@electrogevaert.be). – I: Mska Roeselare – Campus Hugo Verrieststraat, Louis Tantstraat, Ingang Mska, 8800 Roeselare (0496264806). – U: 16:30/17:00/19:00 – K: Mska Roeselare – Campus Hugo Verriesstraat, Louis Tantstraat, Ingang Mska, 8800 Roeselare – Contact: Björn Leenknegt, Honzebroekstraat 131, Roeselare (Tel.: 0496264806) (bleenknegt@roeselare.be) – Extra info: Deelname aan het Natourcriterium is op uitnodiging. – Website: www.natourroeselare.be – Med.Contr.: Bond Moyson, Teerlingstraat, 8800 Roeselare

7de DOVY Natourcriterium
# deelnemers: 33 – # opgevers: 1 – Afstand: 100.0 km – Tijd: 1:59´04″ – Gem. snelheid: 50.13 km/h
TIJD +

1
VAN AVERMAET Greg
BEL19850517 1H59´04″

BMC RACING TEAM EL.PTT

2
MATTHEWS Michael
AUS19900926 z.t.

ORICA GreenEDGE ELITE

3
MAJKA Rafal
POL19890912 1H59´10″ +0´06″

TINKOFF – SAXO ELITE

4
DE GENDT Thomas
BEL19861106 z.t. z.t.

LOTTO – SOUDAL EL.PTT

5
VERMOTE Julien
BEL19890726 1H59´18″ +0´14″

ETIXX – QUICKSTEP EL.PTT

6
WAEYTENS Zico
BEL19910929 1H59´19″ +0´15″

TEAM GIANT – ALPECIN EL.PTT

7
ISERBYT Eli
BEL19971022 z.t. z.t.

MARLUX – NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM U23CMC

8
BOUCHER David
BEL19800317 z.t. z.t.

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EL.CZC

9
BODNAR Maciej
POL19850307 z.t. z.t.

TINKOFF – SAXO ELITE

10
VERRAES Benjamin
BEL19870221 1H59´52″ +0´48″

CIBEL-CEBON EL.CMC

11
VERMEERSCH Gianni
BEL19921119 z.t. z.t.

VERANDAS WILLEMS EL.CMC

12
SEYNAEVE Lander
BEL19920529 z.t. z.t.

WANTY-GROUPE GOBERT EL.CP

13
BOUVRY Dieter
BEL19920731 z.t. z.t.

ROUBAIX LILLE METROPOLE EL.CMC

14
NOPPE Christophe
BEL19941129 z.t. z.t.

EFC-ETIXX U23

15
VERHELST Louis
BEL19900828 z.t. z.t.

ROUBAIX LILLE METROPOLE EL.CMC

16
DE WITTE Mathias
BEL19930329 z.t. z.t.

VL TECHNICS – EXPERZA – ABUTRIEK C.T. ELITE

17
VANTOMME Maxime
BEL19860308 z.t. z.t.

ROUBAIX LILLE METROPOLE EL.CMC

18
VEREECKEN Nicolas
BEL19900221 z.t. z.t.

ANPOST CHAIN REACTION CYCLING TEAM EL.CMC

19
PRIEM Whytic
BEL19930908 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

20
ALLEGAERT Piet
BEL19950120 z.t. z.t.

EFC-ETIXX U23

21
KEUM Gangsan
KOR19970107 z.t. z.t.

GEUMSAN INSAM – CELLO

22
TOUQUET Joren
BEL19930128 z.t. z.t.

SUPERANO HAM – ISOREX – TARTELETTO EL.CZC

23
DONCK Lowie
BEL19960517 z.t. z.t.

CT SPIDER KING-EFC-ETIXX U23

24
JUNG Eunseong
KOR19890930 z.t. z.t.

GEUMSAN INSAM CELLO ELITE

25
VANDER MEIREN Ward
BEL19830612 z.t. z.t.

VIND! CYCLING PROJECT ELITE

26
DEWEER Jochen
BEL19910220 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS – FCC ELITE

27
CHOE Hyeong Min
KOR19900415 z.t. z.t.

GEUMSAN INSAM CELLO ELITE

28
MUYLLE Jeroen
BEL19950901 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS – FCC U23

29
VANTHOURENHOUT Dieter
BEL19850620 z.t. z.t.

MARLUX – NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

30
JUNG Ji Min
KOR19910802 z.t. z.t.

GEUMSAN INSAM – CELLO

31
CHOI Jae Woong
KOR19970328 z.t. z.t.

GEUMSAN INSAM – CELLO

32
JUNG Woo-ho
KOR19971117 z.t. z.t.

GEUMSAN INSAM – CELLO

DNF
PENNINCK Jens
BEL19970116

CT SPIDER KING-EFC-ETIXX U23