25/07/2017 8° DOVY NATOURCRITERIUM ROESELARE (W)

Elite IND – Criterium 100 km. Voorinschrijvingen: Bjorn Gevaert, Gitsestraat 388 – Bus 1, 8800 Roeselare (0473868700) (post@roeselarekoerst.be). – I: Mska Roeselare – Campus Hugo Verrieststraat, Louis Tantstraat – Ingang Mska, 8800 Roeselare (0496264806). – U: 16:30/17:00/18:00 – K: Mska Roeselare – Campus Hugo Verrieststraat, Louis Tantstraat – Ingang Mska, 8800 Roeselare – Contact: Björn Leenknegt, Honzebroekstraat 131, 8800 Roeselare (Tel.: 0496264806) (bjorn.leenknegt@roeselare.be) – Extra info: Deelname aan het Dovy Natourcriterium is op uitnodiging! – Med. Controle:: Bond Moyson, Teerlingstraat 3, 8800 Roeselare (0476981621). – Website: www.natourroeselare.be

Rituitslag
# deelnemers: 41 – # opgevers: 3 – Afstand: 100.0 km – Tijd: 2:31´00″ – Gem. snelheid: 39.63 km/h
TIJD +
1
FROOME Chris
GBR19850520 2H31´00″

TEAM SKY ELITE

2
NAESEN Oliver
BEL19900916 z.t.

AG2R LA MONDIALE EL.PTT

3
WALLAYS Jelle
BEL19890511 z.t.

LOTTO – SOUDAL EL.PTT

4
BENOOT Tiesj
BEL19940311 2H31´12″ +0´12″

LOTTO – SOUDAL EL.PTT

5
VAN KEIRSBULCK Guillaume
BEL19910214 z.t. z.t.

WANTY-GROUPE GOBERT EL.CP

6
LAMPAERT Yves
BEL19910410 z.t. z.t.

QUICK – STEP FLOORS EL.PTT

7
BACKAERT Frederik
BEL19900313 z.t. z.t.

WANTY-GROUPE GOBERT EL.CP

8
VANSPEYBROUCK Pieter
BEL19870210 z.t. z.t.

WANTY-GROUPE GOBERT EL.CP

9
WAEYTENS Zico
BEL19910929 z.t. z.t.

TEAM SUNWEB EL.PTT

10
VERMOTE Julien
BEL19890726 z.t. z.t.

QUICK – STEP FLOORS EL.PTT

11
CALLEEUW Joeri
BEL19850805 2H31´30″ +0´30″

ROUBAIX LILLE METROPOLE EL.CMC

12
DECLERCQ Tim
BEL19890321 z.t. z.t.

QUICK – STEP FLOORS EL.PTT

13
DE VREESE Laurens
BEL19880929 z.t. z.t.

ASTANA PRO TEAM EL.PTT

14
RICKAERT Jonas
BEL19940207 z.t. z.t.

SPORT VLAANDEREN BALOISE EL.CP

15
TOUQUET Joren
BEL19930128 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

16
JONCKHEERE Michael
BEL19900131 z.t. z.t.

HUBO-AERTS ACTION BIKE CT ELITE

17
VANDENBOGAERDE Jens
BEL19920106 z.t. z.t.

WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN ELITE

18
DE VYLDER Lindsay
BEL19950530 z.t. z.t.

SPORT VLAANDEREN BALOISE U23.CP

19
DE MAREZ Ruben
BEL19911227 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS – FCC ELITE

20
VANDEWALLE Matthias
BEL19940818 z.t. z.t.

TARTELETTO-ISOREX EL.CZC

21
DE WITTE Mathias
BEL19930329 z.t. z.t.

CIBEL-CEBON EL.CMC

22
DEBUSSCHERE Jens
BEL19890828 z.t. z.t.

LOTTO – SOUDAL EL.PTT

23
LEEMANS Rob
BEL19930701 z.t. z.t.

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE EL.CMC

24
CLAERHOUT Sven
BEL19920727 z.t. z.t.

PCT TOMACC ELITE

25
COLAERT Pascal
BEL19890416 z.t. z.t.

DOVY KEUKENS – FCC ELITE

26
SEYNAEVE Lander
BEL19920529 z.t. z.t.

ROUBAIX LILLE METROPOLE EL.CMC

27
LEE Taeun
KOR19970704 z.t. z.t.

KSPO ELITE

28
WALLAYS Jens
BEL19920915 z.t. z.t.

SPORT VLAANDEREN BALOISE EL.CP

29
KANG Sukho
KOR19930821 z.t. z.t.

KSPO ELITE

30
SEO Joonyoun
KOR19880314 z.t. z.t.

KSPO ELITE

31
CHOI Hyunsoo
KOR19990421 z.t. z.t.

GEUMSAN HIGH SCHOOL

32
VEREECKEN Nicolas
BEL19900221 z.t. z.t.

ROUBAIX LILLE METROPOLE EL.CMC

33
CASIER Arne
BEL19911123 z.t. z.t.

ATOM 6 – ALNO KEUKENS WAKKEN CT ELITE

34
VERMEULEN Emiel
BEL19930216 z.t. z.t.

ROUBAIX LILLE METROPOLE EL.CMC

35
KIM Daeyoen
KOR19940314 z.t. z.t.

KSPO ELITE

36
SON Jaewoo
KOR19920513 z.t. z.t.

KSPO ELITE

37
VANTHOURENHOUT Dieter
BEL19850620 z.t. z.t.

MARLUX – NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EL.CMC

38
PARK Sungbaek
KOR19850227 z.t. z.t.

KSPO ELITE

DNF
CHO Haesung
KOR19911115

KSPO ELITE

DNF
MUSEEUW Stefano
BEL19970601

TARTELETTO – ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B) U23

DNF
DONCK Lowie
BEL19960517

FLEMISCH UNITED CYCLING TEAM U23